Donderdag

03-jan-19

22:00 - 23:00

BC

NTB / PS Combinatie

5

De Sjonnies

1

Maandag

07-jan-19

20:00 - 21:00

BA

FC Bal op 't Dak

4

Oudcomb BV

1

Maandag

07-jan-19

21:00 - 22:00

BC

De Sjonnies

13

Werken met Passie

1

Maandag

07-jan-19

22:00 - 23:00

BD

EPC / World Nautic Center.com

0

Hardinxveld 13

10

Donderdag

10-jan-19

21:00 - 22:00

BB

Gijpvogels

8

Bettersafe International

4

Donderdag

10-jan-19

22:00 - 23:00

BB

StamSolve

16

Wielewaal

0

Maandag

14-jan-19

20:00 - 21:00

BC

William's Garden

9

Werken met Passie

1

Maandag

14-jan-19

21:00 - 22:00

BD

Van der Wal Interieurs Leerdam

3

Advizo

13

Maandag

14-jan-19

22:00 - 23:00

BA

FC Leemax

8

Oudcomb BV

4

Donderdag

17-jan-19

21:00 - 22:00

BB

Bettersafe International

7

Wielewaal

1

Donderdag

17-jan-19

22:00 - 23:00

BB

StamSolve

9

CFM/Transito Jeugd 2

3

Maandag

21-jan-19

20:00 - 21:00

BD

EPC / World Nautic Center.com

5

Van der Wal Interieurs Leerdam

9

Maandag

21-jan-19

21:00 - 22:00

BD

Hardinxveld 13

6

Advizo

3

Maandag

21-jan-19

22:00 - 23:00

BA

FC Bal op 't Dak

6

FC Leemax

5

Donderdag

24-jan-19

21:00 - 22:00

BA

Rafaboys

4

CFM/Transito Jeugd 1

6

Donderdag

24-jan-19

22:00 - 23:00

BB

StamSolve

6

Gijpvogels

3

Maandag

28-jan-19

20:00 - 21:00

BC

Laskar / TLS

2

NTB / PS Combinatie

3

Maandag

28-jan-19

21:00 - 22:00

BB

CFM/Transito Jeugd 2

4

Wielewaal

2

Maandag

28-jan-19

22:00 - 23:00

BA

FC Bal op 't Dak

10

Rafaboys

4

Donderdag

31-jan-19

21:00 - 22:00

BB

StamSolve

5

Bettersafe International

0

Donderdag

31-jan-19

22:00 - 23:00

BA

CFM/Transito Jeugd 1

24

Oudcomb BV

1

Maandag

04-feb-19

20:00 - 21:00

BC

Laskar / TLS

6

De Sjonnies

4

Maandag

04-feb-19

21:00 - 22:00

BB

CFM/Transito Jeugd 2

0

Gijpvogels

5

Maandag

04-feb-19

22:00 - 23:00

BC

William's Garden

4

NTB / PS Combinatie

2

Donderdag

07-feb-19

21:00 - 22:00

BA

Rafaboys

6

FC Leemax

5

Donderdag

07-feb-19

22:00 - 23:00

BA

FC Bal op 't Dak

2

CFM/Transito Jeugd 1

6

Maandag

11-feb-19

20:00 - 21:00

BC

William's Garden

5

De Sjonnies

0

Maandag

11-feb-19

21:00 - 22:00

BC

Laskar / TLS

7

Werken met Passie

1

Maandag

11-feb-19

22:00 - 23:00

BB

CFM/Transito Jeugd 2

3

Bettersafe International

3

Donderdag

14-feb-19

21:00 - 22:00

BD

EPC / World Nautic Center.com

6

Advizo

5

Donderdag

14-feb-19

22:00 - 23:00

BA

Rafaboys

0

Oudcomb BV

5

Maandag

18-feb-19

20:00 - 21:00

A14

Laskar / TLS

5

Bettersafe International

3

Maandag

18-feb-19

21:00 - 22:00

BB

Gijpvogels

12

Wielewaal

1

Maandag

18-feb-19

22:00 - 23:00

BD

Hardinxveld 13

14

Van der Wal Interieurs Leerdam

3

Donderdag

21-feb-19

21:00 - 22:00

BC

NTB / PS Combinatie

11

Werken met Passie

2

Donderdag

21-feb-19

22:00 - 23:00

BA

FC Leemax

0

CFM/Transito Jeugd 1

5

Maandag

25-feb-19

20:00 - 21:00

A13

Hardinxveld 13

4

Gijpvogels

2

Maandag

25-feb-19

21:00 - 22:00

BC

Laskar / TLS

2

William's Garden

5

Maandag

25-feb-19

22:00 - 23:00

B13

Wielewaal

4

Oudcomb BV

9

Donderdag

28-feb-19

21:00 - 22:00

B13

FC Leemax

x

EPC / World Nautic Center.com

x

Donderdag

28-feb-19

22:00 - 23:00

B13

CFM/Transito Jeugd 2

5

De Sjonnies

0

Maandag

04-mrt-19

20:00 - 21:00

A12

Hardinxveld 13

11

Advizo

4

Maandag

04-mrt-19

21:00 - 22:00

A13

Laskar / TLS

1

StamSolve

11

Maandag

04-mrt-19

22:00 - 23:00

B13

Werken met Passie

3

NTB / PS Combinatie

6

Donderdag

07-mrt-19

21:00 - 22:00

A11

CFM/Transito Jeugd 1

3

Gijpvogels

2

Donderdag

07-mrt-19

22:00 - 23:00

A11

Bettersafe International

4

William's Garden

7

Maandag

11-mrt-19

20:00 - 21:00

B11

Van der Wal Interieurs Leerdam

5

Oudcomb BV

5

Maandag

11-mrt-19

21:00 - 22:00

A11

FC Bal op 't Dak

1

StamSolve

2

Maandag

11-mrt-19

22:00 - 23:00

A11

Laskar / TLS

2

Hardinxveld 13

8

Donderdag

14-mrt-19

21:00 - 22:00

B11

FC Leemax

10

Werken met Passie

5

Donderdag

14-mrt-19

22:00 - 23:00

B15

Wielewaal

1

Rafaboys

7

Maandag

18-mrt-19

20:00 - 21:00

B11

EPC / World Nautic Center.com

6

De Sjonnies

9

Maandag

18-mrt-19

21:00 - 22:00

B18

Van der Wal Interieurs Leerdam

6

CFM/Transito Jeugd 2

4

Maandag

18-mrt-19

22:00 - 23:00

A13

William's Garden

7

Advizo

6

Donderdag

21-mrt-19

21:00 - 22:00

B11

NTB / PS Combinatie

4

Rafaboys

2

Donderdag

21-mrt-19

22:00 - 23:00

A12

FC Bal op 't Dak

1

CFM/Transito Jeugd 1

0

Maandag

25-mrt-19

20:00 - 21:00

B12

EPC / World Nautic Center.com

6

Van der Wal Interieurs Leerdam

3

Maandag

25-mrt-19

21:00 - 22:00

B12

De Sjonnies

3

FC Leemax

4

Maandag

25-mrt-19

22:00 - 23:00

B12

Wielewaal

2

NTB / PS Combinatie

10

Donderdag

28-mrt-19

21:00 - 22:00

A12

StamSolve

10

Bettersafe International

0

Donderdag

28-mrt-19

22:00 - 23:00

B12

Oudcomb BV

2

Rafaboys

4

Maandag

01-apr-18

19:00 - 20:00

A12

William's Garden

6

Laskar / TLS

2

Maandag

01-apr-18

20:00 - 21:00

B12

Werken met Passie

2

CFM/Transito Jeugd 2

9

Maandag

01-apr-18

21:00 - 22:00

B16

Wielewaal

5

EPC / World Nautic Center.com

6

Maandag

01-apr-18

22:00 - 23:00

Oefenwedstrijd nieuw team

Donderdag

04-apr-18

19:00 - 20:00

A14

StamSolve

11

Advizo

2

Donderdag

04-apr-18

20:00 - 21:00

B17

Werken met Passie

1

Wielewaal

1

Donderdag

04-apr-18

21:00 - 22:00

B14

De Sjonnies

2

NTB / PS Combinatie

3

Donderdag

04-apr-18

22:00 - 23:00

A14

CFM/Transito Jeugd 1

1

Hardinxveld 13

5

Maandag

08-apr-18

19:00 - 20:00

A13

Bettersafe International

2

FC Bal Op Het Dak

3

Maandag

08-apr-18

20:00 - 21:00

B14

EPC / World Nautic Center.com

5

Rafaboys

0

Maandag

08-apr-18

21:00 - 22:00

B14

CFM/Transito Jeugd 2

3

FC Leemax

7

Maandag

08-apr-18

22:00 - 23:00

B14

Oudcomb BV

14

Werken met Passie

5

Donderdag

11-apr-18

19:00 - 20:00

B14

Van der Wal Interieurs Leerdam

10

Wielewaal

3

Donderdag

11-apr-18

20:00 - 21:00

A15

Bettersafe International

X

Advizo

X

Donderdag

11-apr-18

21:00 - 22:00

A15

William's Garden

5

CFM/Transito Jeugd 1

6

Donderdag

11-apr-18

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Maandag

15-apr-18

19:00 - 20:00

A15

FC Bal Op Het Dak

?

Laskar / TLS

?

Maandag

15-apr-18

20:00 - 21:00

A14

Gijpvogels

2

William's Garden

17

Maandag

15-apr-18

21:00 - 22:00

A16

Hardinxveld 13

5

FC Bal Op Het Dak

3

Maandag

15-apr-18

22:00 - 23:00

B11

CFM/Transito Jeugd 2

5

Wielewaal

3

Donderdag

18-apr-18

19:00 - 20:00

B13

Rafaboys

2

Van der Wal Interieurs Leerdam

1

Donderdag

18-apr-18

20:00 - 21:00

B15

FC Leemax

5

NTB / PS Combinatie

4

Donderdag

18-apr-18

21:00 - 22:00

B15

Oudcomb BV

6

De Sjonnies

2

Donderdag

18-apr-18

22:00 - 23:00

A16

StamSolve

5

CFM/Transito Jeugd 1

7

Maandag

22-apr-18

19:00 - 20:00

Geen wedstrijd

Maandag

22-apr-18

20:00 - 21:00

Maandag

22-apr-18

21:00 - 22:00

Maandag

22-apr-18

22:00 - 23:00

Donderdag

25-apr-18

19:00 - 20:00

B15

Werken met Passie

1

Van der Wal Interieurs Leerdam

6

Donderdag

25-apr-18

20:00 - 21:00

B15

EPC / World Nautic Center.com

4

CFM/Transito Jeugd 2

6

Donderdag

25-apr-18

21:00 - 22:00

B16

Oudcomb BV

X

FC Leemax

X

Donderdag

25-apr-18

22:00 - 23:00

Oefenwedstrijd nieuw team

Maandag

29-apr-18

19:00 - 20:00

KF

Gijpvogels

2

William's Garden

4

Maandag

29-apr-18

20:00 - 21:00

KF

Hardinxveld 13

3

StamSolve

7

Maandag

29-apr-18

21:00 - 22:00

KF

CFM/Transito Jeugd 1

2

FC Bal Op Het Dak

0

Maandag

29-apr-18

22:00 - 23:00

KF

Advizo

5

NTB / PS Combinatie

7

Donderdag

02-mei-18

19:00 - 20:00

B16

Oudcomb BV

6

FC Leemax

3

Donderdag

02-mei-18

20:00 - 21:00

B16

Rafaboys

12

Werken met Passie

3

Donderdag

02-mei-18

21:00 - 22:00

B16

NTB / PS Combinatie

4

CFM/Transito Jeugd 2

1

Donderdag

02-mei-18

22:00 - 23:00

B16

De Sjonnies

2

Van der Wal Interieurs Leerdam

4

Maandag

06-mei-18

19:00 - 20:00

A15

Gijpvogels

5

StamSolve

11

Maandag

06-mei-18

20:00 - 21:00

A16

Advizo

2

Laskar / TLS

2

Maandag

06-mei-18

21:00 - 22:00

B17

Van der Wal Interieurs Leerdam

4

FC Leemax

5

Maandag

06-mei-18

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

09-mei-18

19:00 - 20:00

B17

Rafaboys

5

De Sjonnies

2

Donderdag

09-mei-18

20:00 - 21:00

B17

CFM/Transito Jeugd 2

3

Oudcomb BV

8

Donderdag

09-mei-18

21:00 - 22:00

B17

NTB / PS Combinatie

3

EPC / World Nautic Center.com

3

Donderdag

09-mei-18

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Maandag

13-mei-18

19:00 - 20:00

A17

Advizo

2

FC Bal Op Het Dak

2

Maandag

13-mei-18

20:00 - 21:00

B13

FC Leemax

x

EPC / World Nautic Center.com

x

Maandag

13-mei-18

21:00 - 22:00

A17

Laskar / TLS

2

Gijpvogels

2

Maandag

13-mei-18

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

16-mei-18

19:00 - 20:00

B18

NTB / PS Combinatie

11

Oudcomb BV

4

Donderdag

16-mei-18

20:00 - 21:00

B18

De Sjonnies

12

Wielewaal

0

Donderdag

16-mei-18

21:00 - 22:00

A18

CFM/Transito Jeugd 1

6

Laskar / TLS

2

Donderdag

16-mei-18

22:00 - 23:00

A15

Bettersafe International

5

Advizo

4